NEJLEPŠÍ ÚČASTNÍCI VÝZVY 10.000 KROKŮ OCENĚNI

03.12.2021

Ve čtvrtek 2. prosince proběhlo na radnici slavnostní předání cen třem nejaktivnějším účastníkům sportovní výzvy 10.000 kroků. Všichni byli součástí týmu „Jeseničáci“, který se umístil na 17. místě. Nejlepší z týmu ušel za měsíc 1 066 km, cca 34 km denně, a obsadil tak 37. místo v nabitém celorepublikovém pořadí…

Všichni účastníci výzvu velmi doporučují. Motivovala je chodit častěji, a to v rámci běžných dnů místo toho, aby jezdili autem. Nejvíce ocenili formu výzvy, kdy mohli virtuálně cestovat a poznávat nejrůznější kouty naší země. „Velkou roli hrálo i soupeření, kdy jsme kontrolovali, jestli nás někdo nepředběhl,“ uvedla jedna z účastnic.

Ceny si převzali z rukou starostky města Jeseníku Zdeňky Blišťanové, za účasti koordinátora akce za město Jeseník Rostislava Brokeše. „Když slyším, jak nadšeně o výzvě mluvíte, tak se musím v dalším kole také zapojit,“ uvedla s úsměvem starostka.