VYHLÁŠENÍ ANKETY NEJLEPŠÍ SPORTOVEC SE BLÍŽÍ

29. 01. 2019
VYHLÁŠENÍ ANKETY NEJLEPŠÍ SPORTOVEC SE BLÍŽÍ

Anketa Nejlepší sportovec okresu 2018, kterou vyhlašuje Okresní sdružení České unie sportu Jeseník, se uskuteční 26. února od 18 hodin ve velkém sále budovy IPOS, tzv. Pentagonu. Níže přinášíme přehled nominací dle jednotlivých kategorií. Foto: archiv města

Kategorie žáci:

Tomáš Cenek (Fenix Ski Team Jeseník, běh na lyžích)
Jan Cimburek (SK Řetězárna, šachy)
Štěpán Dubec (Cyklistika Jeseník, cyklistika)
Marek Juřík (Fenix Ski Team Jeseník, běh na lyžích)
Daniel Karásek (Bikrosklub Jeseník, BMX)
Jan Kožušník (Bikrosklub Jeseník, BMX)
Patrik Turza (Tělovýchovná jednota Zlaté Hory, fotbal)
Ondřej Vyhlídal (KST Jeseník, stolní tenis)
Adam Záhorec (Fenix Ski Team Jeseník, běh na lyžích)

  Kategorie žačky:

Ema Cenková (Fenix Ski Team Jeseník, běh na lyžích)
Anna Kofroňová (La Pirouette Jeseník, moderní gymnastika)
Viktorie Sekaninová (Karate Klub Jeseník, karate)
Dominika Spillerová (La Pirouette Jeseník, moderní gymnastika)
Šarlota Staňová (Bikrosklub Jeseník, BMX)
Viktorie Vajglová (La Pirouette Jeseník, moderní gymnastika)

  Kategorie junioři:

Radek Hřebíček (Bikrosklub Jeseník, BMX)
Ondřej Ježek (Klub vodáků Jeseník, kanoistika)
Vladimír Kozlovský (Fenix Ski Team Jeseník, běh na lyžích)
Filip Řeha (Cyklistika Jeseník, cyklistika)
Jakub Strouhal (Fenix Ski Team Jeseník, běh na lyžích)
Kim Žalčík (Fenix Ski Team Jeseník, běh na lyžích)

  Kategorie juniorky:

Eliška Bartůňková (Bikrosklub Jeseník, bikros)
Karolína Poulíková (Fenix Ski Team Jeseník, běh na lyžích)

  Kategorie muži:

Roman Augustýn (závody do vrchu, autocrossu a vytrvalostních okruhových závodech)
Adam Fellner (Fenix Ski Team Jeseník, běh na lyžích)
Pavel Kozubal (Klub vodáků Jeseník, kanoistika)
Martin Kučera (Paraklub Jeseník, parašutismus)
Emil Vodák (vytrvalostní běhy)

  Kategorie ženy:

Romana Labounková (Bikrosklub Jeseník, horská kola, fourcross)
Helena Schrommová (sjezdové lyžování)
Hanka Slúková (Tělovýchovná jednota Zlaté Hory, silový trojboj)

  Kategorie veterán:

Alois Uchytil (Tělovýchovná jednota Zlaté Hory, cyklistika)

  Kolektivy:

Fenix Ski Team Jeseník (běžecké lyžování)
FK Jeseník (družstvo mladších žáků U13, fotbal)
FK Jeseník (družstvo starších žáků U15 fotbal)
KST Jeseník (družstvo mužů, stolní tenis)
Raft team H2O Jeseník (družstvo YOUNGSTER-YES, rafting)
SK Řetězárna (družstvo žáků, šachy)
Taneční studio LB Jeseník (Senior baton podio)
Taneční studio LB Jeseník (Senior mix podio)

  Kategorie trenér:

Rostislav Brokeš (Cyklistika Jeseník, cyklistika)
Renata Krsičková (aerobik)
Jan Malysa (FK Jeseník, fotbal)
Marek Schromm (sjezdové lyžování)
Květoslav Žalčík (Fenix Ski Team Jeseník, běžecké lyžování)

  Osobnost sportu:

Roman Peštuka (Fenix Ski Team Jeseník, běžecké lyžování)
Jiří Tománek (Tělovýchovná jednota Zlaté Hory, fotbal)

  Kategorie zdravotně handicapovaných sportovců:

Tomáš Kajnar (Tělovýchovná jednota Zlaté Hory, cyklistika)

  Sportovní akce roku:

Český pohár mládeže a žen v silniční cyklistice: Jeseník-Vidnavské okruhy