Vítejte na oficiálních stránkách lázeňského města Jeseník

Vítáme Vás na stránkách města Jeseník. Město Jeseník, které leží v samém srdci hor, v krajině plné přírodního bohatství, zeleně a ticha, v krajině pramenů léčivé vody a čistého vzduchu. Jeseník proslul svými lázněmi , pojmenovanými podle slavného rodáka a zakladatele moderní vodoléčby Vincenze Priessnitze. Naše město v roce 2017 oslavilo 750 let od první písemné zmínky.

WEBKAMERY

Aktuálně
0%
INFORMACE Z FINANČNÍHO ÚŘADU

INFORMACE Z FINANČNÍHO ÚŘADU

Finanční úřad pro Olomoucký kraj a jeho územní pracoviště v Olomouci, Šternberku, Prostějově, Přerově, Hranicích, Šumperku, Zábřehu a Jeseníku žádají poplatníky, kteří chtějí podat daňové přiznání v následujících dnech, aby v maximální možné míře využili elektronickou formu podání. Pro osobní podání jsou na pracovištích zřízeny sběrné boxy, více viz přiložená zpráva.

Richard Kapustka vložil zprávu 01.04.2020
NOUZOVÝ STAV SE DOTKL TAKÉ DISTRIBUCE MĚSTSKÉHO ZPRAVODAJE

NOUZOVÝ STAV SE DOTKL TAKÉ DISTRIBUCE MĚSTSKÉHO ZPRAVODAJE

Nedostali jste do schránky dubnové vydání Našeho města? Od dnešního dne si ho můžete vyzvednout za vstupem do Alkronu, v obchodech COOP na Lipovské ulici a Bala na sídlišti Pod Chlumem. Pro seniory pak po domluvě na lince Pomoc pro seniory.  Za problémy s distribucí, které vznikly v souvislosti s nouzovým stavem, se omlouváme. Většina výtisků z celkového množství byla však distribuována do vašich schránek. Elektronická verze zde

Richard Kapustka vložil zprávu 30.03.2020
UZAVÍRKY SILNICE NA ŽULOVSKU

UZAVÍRKY SILNICE NA ŽULOVSKU

Na tři etapy je rozdělena rekonstrukce silnice II/456 v úseku Žulová – Černá Voda – Stará Červená Voda po křižovatku se silnicí II/457. Během prací dojde k částečným i úplným uzavírkám. V pracovní dny a sobotu budou dopravu řídit pracovníci firmy provádějící rekonstrukci komunikace. Večerní provoz zabezpečí světelné signalizační zařízení. 

Richard Kapustka vložil zprávu 30.03.2020
DRUHÝ POTVRZENÝ PŘÍPAD NAKAŽENÍ KORONAVIREM

DRUHÝ POTVRZENÝ PŘÍPAD NAKAŽENÍ KORONAVIREM

Vážení občané, v celé republice roste počet nakažených koronavirem a i my Vám dnes musíme oznámit, že na Jesenicku byl potvrzen druhý případ. Prosíme Vás, dodržujme stále všechna platná opatření, abychom co nejvíce zamezili nárůstu tohoto čísla. Děkujeme a držme se.

Jan Mrosek vložil zprávu 28.03.2020
0%