Ubytování, stravování, wellness

Předchozí | Dalšístrana / 26 0-12 z 304 záznamů
APARTMAMA LIPOVÁ

APARTMAMA LIPOVÁ

Připraveny pro vás máme dva apartmány v prvním patře a v podkroví našeho rodinného domu.

APARTMÁN ASEJ

APARTMÁN ASEJ

Celoroční ubytování ve zcela samostatném a vybaveném domečku pro 1 až 8 osob v celkem 3 pokojích, možnost vlastního vaření i případného poskytnutí snídaní, příjemně strávené chvíle na dovolené či víkendových pobytech, ideální místo pro turistiku, lyžování a cyklistiku.

APARTMÁN KNOBLICHOVI

APARTMÁN KNOBLICHOVI

Apartmán je umístěn v prvním patře rodinného domu který se nachází v klidné části obce Adolfovice. Apartmán je umístěn v prvním patře rodinného domu. Nabízí ubytování pro 3 až 8 osob v celkem 3 pokojích. 

APARTMÁN MULLER

APARTMÁN MULLER

Apartmán v obci Lipová - lázně nabízí pronájem pro 4 až 8 osob v celkem 3 pokojích Příjemný a útulný, elektronicky zabezpečený apartmán, s garáží, kde je možná úschova kol a lyží.

APARTMÁN PAVLA POLÁŠKOVÁ

APARTMÁN PAVLA POLÁŠKOVÁ

Apartmán je rozdělen na 2 pokoje - je možné pronajmout celý apartmán, nebo jednotlivé pokoje. Cena za lůžko je u pokoj 1 a pokoj 2 stejná - od 200 - 350,- Kč / den. Ceník najdete ZDE.

APARTMÁN SUSI

APARTMÁN SUSI

Hledáte pohodlné ubytování v srdci Jeseníků? Ať už jedete do Jeseníků sami, s partnerem, s přáteli či s rodinou a dětmi, nabízíme vám možnost ubytování přímo v klidném centru Priessnitzových lázní Jeseník

APARTMÁN U NÁMĚSTÍ

APARTMÁN U NÁMĚSTÍ

Apartmán U Náměstí nabízí ubytování v soukromí v centru Jeseníku, kousek od Masarykova náměstí, v klidné ulici Komenského. Je situován jako podkrovní byt v rodinném domě, který byl nově postaven v roce 2010.

APARTMÁN V OBLOUKU

APARTMÁN V OBLOUKU

Apartmán nabízí ubytování pro 4 až 10 osob Celková kapacita apartmánu je 10 osob, což je ideální pro rodinné dovolené, nebo menší akce s přáteli.

APARTMÁN ZUZANA

APARTMÁN ZUZANA

Apartmán je k dispozici celoročně a je vhodný pro rodiny s dětmi, páry i jednotlivce. Jedná se o samostatný apartmán nacházející se v rodinném domě o velikosti 40m čtverečních.

APARTMÁNY BARTOŠ

APARTMÁNY BARTOŠ

Apartmán nabízí pronájem pro 2 až 8 osob v celkem 2 pokojích. Prostředí je vhodné pro rodiny s dětmi i aktivní seniory a milovníky toulání se přírodou, sportu, turistiky i lyžování.

APARTMÁNY HAVLÍČKOVI

APARTMÁNY HAVLÍČKOVI

Nabízíme ubytování ve třech apartmánech v horském středisku Petříkov v pohoří Jeseníky. Apartmán nabízí pronájem pro 15 osob v celkem 6 pokojích. 

Předchozí | Dalšístrana / 26 0-12 z 304 záznamů