Wellness

Předchozí | Dalšístrana / 5 0-12 z 60 záznamů
DOTEK KRÁSY - MASÁŽE

DOTEK KRÁSY - MASÁŽE

Kryolipolýza, lymfodrenáž, kombinace masážních technik podle potíží (baňky, lávové kameny, tapy, oscilace), Breussova masáž, Indická masáž hlavy.

Krumpová Michaela 

 tel: 725 221 811

DŮM U OSPALÉHO HELIGONU

DŮM U OSPALÉHO HELIGONU

Na rozhraní podhůří Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor leží malebná horská obec Horní Lipová. Její kopcovité a hornaté okolí skýtá bohaté možnosti turistiky a cykloturistiky.

DUOMASÁŽE

DUOMASÁŽE

Lymfatická masáž, masáž tarani, masáž chodidel, holistická masáž, medová masáž, indická masáž hlavy, lávové kameny, havajská masáž, zdravotní masáž, ozdravné pobyty. 

Vlasta Jančaříková, tel.: +420 775 381 537

FITCENTRUM LIPOVÁ - LÁZNĚ

FITCENTRUM LIPOVÁ - LÁZNĚ

V naší nabídce nově nabízíme zdravotní a regenerační masáže. Dále na Vás čekají moderní posilovací stroje pro redukci tělesné hmotnosti, tvarování problémových partií, nárůst svalové hmoty, zvýšení fyzické zdatnosti nebo kondiční cvičení a kulturistiku. Dále nabízíme poradenství pro dietetiku a životosprávu a sestavování tréninkových programů.

Ing. Viktor Stepaňuk, tel.:777 676 560 

GRÄFENBERG

GRÄFENBERG

Penzion - restaurant Gräfenberg leží v malebné krajině Studničního vrchu a jeho přímým sousedem jsou lázně Jeseník.

HOTEL - SANATORIUM PRIESSNITZ

HOTEL - SANATORIUM PRIESSNITZ

Sanatorium Priessnitz je nejen dominantou lázní, ale i širokého okolí. Tento hlavní lázeňský hotel nabízí ubytovací kapacitu 251 lůžek v kategorii apartmánů, dvoulůžkových a jednolůžkových pokojů, ale mimo jiné i tři jídelny, denní bar, zázemí pro procedury, wellness a beauty služby, bazén, zázemí pro lékaře a samozřejmě pro lázeňský společenský život. Jeho architektonický výraz, členění interiéru, architektonické detaily a osobnost architekta nadto z budovy činí i jednu z nejkvalitnějších a nejpůsobivějších staveb Jesenicka. 

HOTEL ANDROMEDA

HOTEL ANDROMEDA

Hotel Andromeda - příjemný rodinný hotel uprostřed turistického a lyžařského střediska Ramzová - Ostružná v Jeseníkách. Ubytování přímo u vleku! Ideální místo pro aktivní dovolenou !

HOTEL ČERVENOHORSKÉ SEDLO

HOTEL ČERVENOHORSKÉ SEDLO

Hotel Červenohorské sedlo*** nabízí svým klientům rozsáhlou kapacitu ubytování v těchto kategoriích: celkem 61 pokojů typu STANDARD, SUPERIOR a SUPERIOR SUITE s celkovou ubytovací kapacitou 190 lůžek.  Hotel má k dispozici také bezbariérové pokoje.

HOTEL FRANZ

HOTEL FRANZ

Hotel Franz si Vás získá stylovou restaurací s výbornou obsluhou a kuchyní, příjemným ubytováním i wellness, které dohromady tvoří ideální celek pro pohodovou rodinnou dovolenou, romantický víkend ve dvou, nebo jen relaxační den plný regenerace a odpočinku.

HOTEL HELIOS *** Superior

HOTEL HELIOS *** Superior

Hotel Helios s kapacitou 93 lůžek i wellness vhodný pro sportovní, rodinné pobyty, rodinné oslavy a svatby, firemní akce.

HOTEL KORUNA

HOTEL KORUNA

Hotel Koruna s nabídkou ubytování ve 30 jedno i dvoulůžkových pokojích či 3 apartmánech.

HOTEL PARK

HOTEL PARK

Nabídka ubytování dvou a třílůžkových pokojích a v šesti čtyř a pětilůžkových apartmánech s vlastním sociálním zařízením a televizorem. 

Předchozí | Dalšístrana / 5 0-12 z 60 záznamů