Předchozí | Dalšístrana / 5 0-12 z 59 záznamů
Filtr
Hledej
DOTEK KRÁSY - MASÁŽE

DOTEK KRÁSY - MASÁŽE

Kryolipolýza, lymfodrenáž, kombinace masážních technik podle potíží (baňky, lávové kameny, tapy, oscilace), Breussova masáž, Indická masáž hlavy.

Krumpová Michaela 

 tel: 725 221 811

DŮM U OSPALÉHO HELIGONU

DŮM U OSPALÉHO HELIGONU

Na rozhraní podhůří Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor leží malebná horská obec Horní Lipová. Její kopcovité a hornaté okolí skýtá bohaté možnosti turistiky a cykloturistiky.

DUOMASÁŽE

DUOMASÁŽE

Lymfatická masáž, masáž tarani, masáž chodidel, holistická masáž, medová masáž, indická masáž hlavy, lávové kameny, havajská masáž, zdravotní masáž, ozdravné pobyty. 

Vlasta Jančaříková, tel.: +420 775 381 537

FITCENTRUM LIPOVÁ - LÁZNĚ

FITCENTRUM LIPOVÁ - LÁZNĚ

V naší nabídce nově nabízíme zdravotní a regenerační masáže. Dále na Vás čekají moderní posilovací stroje pro redukci tělesné hmotnosti, tvarování problémových partií, nárůst svalové hmoty, zvýšení fyzické zdatnosti nebo kondiční cvičení a kulturistiku. Dále nabízíme poradenství pro dietetiku a životosprávu a sestavování tréninkových programů.

Ing. Viktor Stepaňuk, tel.:777 676 560 

GRÄFENBERG

GRÄFENBERG

Penzion - restaurant Gräfenberg leží v malebné krajině Studničního vrchu a jeho přímým sousedem jsou lázně Jeseník.

HOTEL ANDROMEDA

HOTEL ANDROMEDA

Hotel Andromeda - příjemný rodinný hotel uprostřed turistického a lyžařského střediska Ramzová - Ostružná v Jeseníkách. Ubytování přímo u vleku! Ideální místo pro aktivní dovolenou !

HOTEL BOHÉMA (BOHEMALAND)

HOTEL BOHÉMA (BOHEMALAND)

Zlaté Hory svým ovzduším splňují požadavky klimatických lázní. Pro zdejší křiťálově čistý vzduch se zde odedávna léčí dýchací onemocnění. Bohemaland je ideální místo pro sport a aktivní odpočinek v létě i v zimě.

HOTEL ČERVENOHORSKÉ SEDLO

HOTEL ČERVENOHORSKÉ SEDLO

Hotel Červenohorské sedlo*** nabízí svým klientům rozsáhlou kapacitu ubytování v těchto kategoriích: celkem 61 pokojů typu STANDARD, SUPERIOR a SUPERIOR SUITE s celkovou ubytovací kapacitou 190 lůžek.  Hotel má k dispozici také bezbariérové pokoje.

HOTEL FRANZ

HOTEL FRANZ

Hotel Franz si Vás získá stylovou restaurací s výbornou obsluhou a kuchyní, příjemným ubytováním i wellness, které dohromady tvoří ideální celek pro pohodovou rodinnou dovolenou, romantický víkend ve dvou, nebo jen relaxační den plný regenerace a odpočinku.

HOTEL HELIOS *** Superior

HOTEL HELIOS *** Superior

Hotel Helios s kapacitou 89 lůžek i wellness vhodný pro sportovní, rodinné pobyty, rodinné oslavy a svatby, firemní akce.

HOTEL KORUNA

HOTEL KORUNA

Hotel Koruna s nabídkou ubytování ve 30 jedno i dvoulůžkových pokojích či 3 apartmánech.

HOTEL PARK

HOTEL PARK

Nabídka ubytování dvou a třílůžkových pokojích a v šesti čtyř a pětilůžkových apartmánech s vlastním sociálním zařízením a televizorem. 

Předchozí | Dalšístrana / 5 0-12 z 59 záznamů