Předchozí | strana / 7 0-12 z 82 záznamů
Filtr
Hledej
APARTMÁNY U RADNICE

APARTMÁNY U RADNICE

Máme k dispozici dva vybavené apartmány s vlastním sociálním zařízením, televizí a bezplatným WiFi připojením.
Apartmány jsou situovány v centru města a součástí objektu je i restaurace U Radnice s příjemným prostředím a výbornou kuchyní.
Parkování je pro hosty zdarma ve dvoře objektu (kapacitně omezené) nebo zdarma před objektem bez omezení. V případě potřeby je k dispozici (např. pro motocykly) garáž.

BOWLING CENTRUM JESENÍK

BOWLING CENTRUM JESENÍK

V naší restauraci jsou k dispozici dvě bowlingové dráhy, šipky a kulečník (karambol) a v letních dnech také ping-pong a stolní fotbal.

BOWLING U CIMBURY - RESTAURACE V JESENÍKÁCH

BOWLING U CIMBURY - RESTAURACE V JESENÍKÁCH

Nabízíme příjemné využití Vašeho volného času. Přijďte se sportovně vyžít, nabízíme dvě bowlingové dráhy, kulečník, elektronické šipky a fotbálek.

Samozřejmostí je zapůjčení vhodné bowlingové obuvi. To vše za velmi lidovou cenu 200,-Kč/ hodinu a dráhu. Před restaurací je velké parkoviště pro návštěvníky bowlingu, nebo můžete využít dopravu autobusem – zastávka je přímo před restaurací.

Více informací naleznete zde.

COFFEE NATURA BAR

COFFEE NATURA BAR

Jedná se o přírodní kavárnu, originální nejen interiérem, ale i sortimentem vlastních značek produktů.

DRUGDA

DRUGDA

Nabízíme zákusky, marcipánové růže i figurky, zmrzlinu, svatební dorty i koláče. Dále prodáváme vánoční těsta, kolekce nebo polotovary. Možnost posezení na terase.

ENNEA CAFÉ & SHOP

ENNEA CAFÉ & SHOP

Přijďte za čerstvými dezerty. Přijďte za čerstvými novinami a časopisy (Blesk nevedeme!) Přijďte pobýt a zapomenout na chvíli na starosti a na ten zlý svět okolo. Klidně se u nás začtěte do knihy. Přiveďte si přátele. Nebo své dítě (kavárna je nekuřácká!).

GEMER – PIZZA PEPINO

GEMER – PIZZA PEPINO

Provoz pizzerie s možností rozvozu pizzy. V nabídce jsou minutky i hotová jídla, saláty, těstoviny, alkoholické i nealkoholické nápoje a cigarety. K dispozici je nekuřácká zimní zahrada s dětským koutkem. Pořádáme zvěřinové či rybí hody. Kapacita je 65 míst v kuřáckém a 55 v nekuřáckém prostoru.

GRÄFENBERG

GRÄFENBERG

Penzion - restaurant Gräfenberg leží v malebné krajině Studničního vrchu a jeho přímým sousedem jsou lázně Jeseník. Penzion nabízí wellness program plný pohody a různé relaxační aktivity jako např. masáž lávovými kameny, zábaly, koupele v hydromasážní vaně ve vodě s Géniova pramene s chromoterapií a aromaterapií. 

HORSKÝ HOTEL SKILAND

HORSKÝ HOTEL SKILAND

Horský hotel, rodinný penzion a apartmány nacházící se v Jeseníkách - dvoulůžkové pokoje, v mezonetových apartmánech. Pobyty možné se snídaní nebo polopenzí. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením a TV. Areál má ideální polohu pro turistiku, cykloturistiku i lyžování a běžky. Wi-Fi a parkování zdarma.

HOSTINEC NA NÁVSI

HOSTINEC NA NÁVSI

Uhelná se nachází v klidném a čistém prostředí Rychlebských hor. Nabízíme ubytování a rekreaci, vhodnou především jako letní rodinná dovolená, s možností celodenního stravování. Předností je rodinné prostředí, přilehlá zahrada u domu, venkovní posezení s grilem a soukromé parkování. 
   Blízké okolí nabízí koupání v lomu, rybolov, výlety do přírody, cykloturistiku, horolezectví, historické památky, např. zámek Jánský Vrch, vodní sporty na jezerech v nedalekém Polsku a mnoho dalších aktivit a zajímavostí. Rychlebské hory jsou malebnou částí Jesenického pohoří, dosud méně turisticky navštěvované. Pro vás, kteří hledáte klid a relaxaci na čistém vzduchu může Hostinec Na Návsi nabídnout ideální místo pro dovolenou a odpočinek.

HOTEL A PENZION SKI PŘÍČNÁ BOHEMA, U LANOVKY

HOTEL A PENZION SKI PŘÍČNÁ BOHEMA, U LANOVKY

Ubytování ve Ski areálu Příčná nabízíme v útulných pokojích v hotelu*** Bohema nebo v nově zařízeném penzionu*** U lanovky 20 m od nástupní stanice čtyřsedačky.Restaurace v areálu poskytuje více než 150 míst, snídaně i večeře podáváme formou švédských stolů.

Po celodenním lyžování Vám může přijít vhod relaxace v naší finské sauně vybavené ochlazovacím bazénkem a vířivkou pod širým nebem.

Večer si lze zpříjemnit v baru s diskotékou MOŘSKÝ SVĚT (ručně malovanou), jedinou v ČR, nebo posedět u piva a grilovaného čuníka na grilovišti.

Předchozí | strana / 7 0-12 z 82 záznamů