Předchozí | strana / 6 0-12 z 65 záznamů
Filtr
Hledej
BOWLING CENTRUM JESENÍK

BOWLING CENTRUM JESENÍK

V naší restauraci jsou k dispozici dvě bowlingové dráhy, šipky a kulečník (karambol) a v letních dnech také ping-pong a stolní fotbal.

BOWLING U CIMBURY - RESTAURACE V JESENÍKÁCH

BOWLING U CIMBURY - RESTAURACE V JESENÍKÁCH

Nabízíme příjemné využití Vašeho volného času. Přijďte se sportovně vyžít, nabízíme dvě bowlingové dráhy, kulečník, elektronické šipky a fotbálek.

Samozřejmostí je zapůjčení vhodné bowlingové obuvi. To vše za velmi lidovou cenu 200,-Kč/ hodinu a dráhu. Před restaurací je velké parkoviště pro návštěvníky bowlingu, nebo můžete využít dopravu autobusem – zastávka je přímo před restaurací.

Více informací naleznete zde.

COFFEE NATURA BAR

COFFEE NATURA BAR

Jedná se o přírodní kavárnu, originální nejen interiérem, ale i sortimentem vlastních značek produktů.

ČERVENOHORSKÉ SEDLO

ČERVENOHORSKÉ SEDLO

Ubytování v tříhvězdičkovém hotelu v Jeseníkách. Stravování přímo v hotelu, k dispozici dvoulůžkové pokoje nebo dvoulůžkové pokoje s přistýlkou. Pokoje pro rodiny se dvěma ložnicemi. Bezplatná WiFi, bufetové snídaně, bohaté večeře se saláty, vnitřní bazén a bezplatné využití hřiště. Nová infrasauna.

DRUGDA

DRUGDA

Nabízíme zákusky, marcipánové růže i figurky, zmrzlinu, svatební dorty i koláče. Dále prodáváme vánoční těsta, kolekce nebo polotovary. Možnost posezení na terase.

ENNEA CAFÉ & SHOP

ENNEA CAFÉ & SHOP

Přijďte za čerstvými dezerty. Přijďte za čerstvými novinami a časopisy (Blesk nevedeme!) Přijďte pobýt a zapomenout na chvíli na starosti a na ten zlý svět okolo. Klidně se u nás začtěte do knihy. Přiveďte si přátele. Nebo své dítě (kavárna je nekuřácká!).

GEMER – PIZZA PEPINO

GEMER – PIZZA PEPINO

Provoz pizzerie s možností rozvozu pizzy. V nabídce jsou minutky i hotová jídla, saláty, těstoviny, alkoholické i nealkoholické nápoje a cigarety. K dispozici je nekuřácká zimní zahrada s dětským koutkem. Pořádáme zvěřinové či rybí hody. Kapacita je 65 míst v kuřáckém a 55 v nekuřáckém prostoru.

GRÄFENBERG

GRÄFENBERG

Penzion - restaurant Gräfenberg leží v malebné krajině Studničního vrchu a jeho přímým sousedem jsou lázně Jeseník. Penzion nabízí wellness program plný pohody a různé relaxační aktivity jako např. masáž lávovými kameny, zábaly, koupele v hydromasážní vaně ve vodě s Géniova pramene s chromoterapií a aromaterapií. 

HORSKÝ HOTEL SKILAND

HORSKÝ HOTEL SKILAND

Horský hotel, rodinný penzion a apartmány nacházící se v Jeseníkách - dvoulůžkové pokoje, v mezonetových apartmánech. Pobyty možné se snídaní nebo polopenzí. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením a TV. Areál má ideální polohu pro turistiku, cykloturistiku i lyžování a běžky. Wi-Fi a parkování zdarma.

HOTEL ANDROMEDA

HOTEL ANDROMEDA

Příjemný rodinný hotel uprostřed turistického a lyžařského střediska Ramzová - Ostružná v Jeseníkách. Ubytování přímo u vleku. Ideální místo pro aktivní dovolenou. Přímo u hotelu jsou lyžařské sjezdovky, běžecké tratě, lanovka na Šerák, cyklostezky a turistické stezky. V hotelu lze využít služeb wellness (vířivka, možnost objednání masáže). V létě je k dispozici venkovní bazén (4m)

HOTEL EDUARD

HOTEL EDUARD

Provoz hotelu s venkovním bazénem, saunou a fitness v chráněné krajinné oblasti Hrubého Jeseníku. Nabídka celoročního ubytování ve 2 až 6 lůžkových pokojích se sociálním zařízením, balkonem a TV. K dispozici je zde kavárna, restaurace a denní bar. Možnost pronájmu sálu k pořádání soukromých akcí.

Předchozí | strana / 6 0-12 z 65 záznamů